KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9755327
nr 975 5327
Akvareller
2 st. N Holmström, Stockholmsmotiv, signerade, bladets mått: 19x14
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 19:39:58
25/7 13:28:08
28/7 14:46:46
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv